Kursy w systemie dualnym: lektor polski + native speaker

Jesteś tutaj:

Primary Academy

Dziennik on-line

YLE egzaminy dla dzieci

slowko121.jpg

O szkole

Angloschool jest Niepubliczną Placówką Oświatową założoną w 1991 roku i posiadającą Akredytację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jesteśmy jedną z pierwszych polskich placówek wyróżnionych europejskim znakiem jakości EQUALS. Aktywnie uczestniczyliśmy także w polskim stowarzyszeniu szkół językowych PASE. Od dwudziestu lat uczymy za pomocą systememu dualnego. Cała nasza kadra to w pełni wykwalifikowani lektorzy, którzy łączą doświadczenie z pasją nauczania. Wielu z naszych lektorów posiada również uprawnienia do przeprowadzania egzaminów Cambridge English będąc certykowanymi egzaminatorami.

Jako jedyna szkoła językowa w Polsce oferujemy nauczanie przedmiotowe w języku angielskim. Opierając się na brytyjskim programie nauczania stworzyliśmy autorskie zajęcia z matematyki i przyrody, dając uczniom unikalną szansę jeszcze bardziej wszechstronnego rozwoju.

W 2009 roku uzyskaliśmy statut Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL 036. W naszej ofercie znajdują się egzaminy dla dzieci, oraz KET, PET, FCE,CAE, CPE, jak również egzaminy nauczycielskie TKT. Wszystkie nasze sesje odbywają się w kameralnych grupach i przyjaznej atmosferze. W Angloschool prowadzimy kompleksowe przygotowanie do wszystkich egzaminów, a każdy z naszych standardowych kursów wzbogacony jest o komponent egzaminacyjny. Z naszych wieloletnich obserwacji wynika, że uczniowie, którzy przystąpili do egzaminów Cambridge English, lepiej radzą sobie podczas egzaminów szkolnych (sprawdzian szóstoklasisty, egzamin gimnazjalny, matura) i uzyskują lepsze wyniki.

Od samego początku dewizą Angloschool jest profesjonalizm i przyjazna atmosfera. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dla rodzin oferujemy atrakcyjne zniżki i rabaty.