Kursy w systemie dualnym: lektor polski + native speaker

 • Nowa mobilna strona Angloschool

  ANGLOSCHOOL 


  Serdecznie zapraszamy na nową mobilną wersję naszej strony internetowej!

   

   

  Readmore
 • System dualny

  Jako pierwsi wprowadziliśmy ten system nauki. Zajęcia prowadzone są w Angloschool przez lektora polskiego oraz native speakera.

  Słuchacze posługują się naturalnie brzmiącym językiem angielskim. Letor polski kładzie nacisk na zrozumienie reguł gramatycznych, a lektor anglojęzyczny tworzy idealne warunki, aby słuchacze komunikowali się ze sobą w sposób naturalny.

  Grupy prowadzone w systemie dualnym! W ramach kursu - ciągły kontakt z lektorem native speakerem.

   

  Readmore
 • Angielski dla dzieci w wieku 5-12 lat

  Grupy dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania.

  Motywujący system oceniania, współpraca z rodzicami, bezpłatne dodatkowe zajęcia konwersacyjne z native speakerami w ramach kursu.

  Przygotowanie dzieci do egzaminów Cambrigde English - YLE (Young Learners English Tests) - dodatkowe punkty do dobrych gimnazjów.

  Readmore
 • Angielski dla gimnazjalistów

  Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego w ramach kursu.

  Elementy egzaminów Cambridge (KET, PET, FCE) w każdej grupie gimnazjalnej.

  Dla młodzieży także specjalne kursy maturalne na poziomie podstawowym i rozszerzonym - to gwarancja dobrze zdanej matury z j. angielskiego.

  Readmore
 • Angielski dla młodzieży i dorosłych

  Kursy na wszystkich poziomach zaawansowania w miłej i przyjaznej atmosferze.

  Już od poziomu średniozaawansowanego niższego słuchacze mogą zdawać w Angloschool prestiżowe egzaminy z języka angielskiego Cambridge English (KET, PET, FCE, CAE, CPE).

  Grupy prowadzone w systemie dualnym! W ramach kursu - ciągły kontakt z lektorem native speakerem.

   

  Readmore

System dualny

System nauki języka angielskiego w Angloschool

Kursy są prowadzone w systemie dualnym - raz w tygodniu lekcja z lektorem polskim, raz z native speakerem.

Czas na egzaminy

Kursy egzaminacyjne FCE, CAE w Warszawie

Dla wszystkich, którzy chcą zdać prestiżowy egzamin z języka angielskiego.

Kursy egzaminacyjne

Inne języki...

francuski dla dzieci, hiszpański przygotowanie do matury, niemiecki liceum

Podczas lekcji w miłej i przyjaznej atmosferze uczymy żywego języka.

Zaoszczędź pieniądze

Rabaty w Angloschool

Podręczniki do kursu dostaniesz GRATIS (grupy dziecięce), a inni członkowie Twojej rodziny specjalny rabat.

Jesteś tutaj:

Primary Academy

Dziennik on-line

YLE egzaminy dla dzieci

Powrót do mobilnej strony

slowko86.jpg

Nasi partnerzy

 • 1.png
 • 4.png
 • 5.png
 • 6.png
 • 7.png

Szczegóły oferty

Polityka prywatności

POLITYKA COOKIES

1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
3. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
5. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne” (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
6. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej będą informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
7. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
8. Pliki cookies zamieszczane są w urządzeniu końcowym użytkownika i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
9. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.

Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych

W związku z rozpoczęciem stosowania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlementu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: Rozporządzenie) informujemy, iż od dnia 25 maja 2018 r. będą Pani/Panu przysługiwały określonej poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego Angloschool oraz Centrum Egzaminacyjne Cambridge English Angloschool PL036 z siedzibą w Warszawie (dalej: Angloschool) Pani/Pana danych osobowych.

Jednocześnie na podstawie art. 13 Rozporządzenia informujemy, iż od dnia 25 maja 2018 r. aktualne będą poniższe informacje i zasady związane z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przez Angloschool:

 1. 1.       Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Heintze A. i R. sp. J. Angloschool z siedzibą w Warszawie pod adresem ul. ks. J. Popiełuszki 7, 01-786 Warszawa, dane kontaktowe Angloschool: numer telefonu: +48784639184 lub pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. 2.       Funkcjonujący dotąd w Angloschool Administrator Bezpieczeństwa Informacji staje się Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, z którym można się skontaktować pod numerem telefonu: 22 817 83 07 lub adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. 3.       Angloschool przetwarzania Pani/Pana dane w następujących celach:

a)       Podjęcia na Pani/Pana żądanie działań zmierzających do zawarcia umowy z Angloschool w celach edukacyjnych dotyczących Pani/Pana bądź/i kursu językowego dziecka w naszej szkole językowej na czas określony.

b)      Rozliczeń i faktur za poszczególne kursy bądź zajęcia indywidualne w naszej szkole.

c)       Marketingu i promocji bezpłatnych i płatnych zajęć oferowanych przez Angloschool.

d)      Wypełnienia obowiązków prawnych i dydaktycznych ciążących na Angloschool w związku z prowadzeniem działalności edukacyjnej i realizacją zawartych umów oraz obowiązków dotyczących prowadzenia niepublicznej placówki kształcenia ustawicznego MEN.

e)       Dochodzenia należności

f)       Rejestracji kandydatów na egzaminy Cambridge.

g)       Tłumaczenia i informowania nauczycieli Angloschool i partnerów w tym ośrodka egzaminacyjnego Cambridge English Assessment o dysleksji bądź innych problemach uczniów potrzebnych do uzyskania specjalnych udogodnień na egzaminach.

 1. 4.       W związku z przetwarzaniem danych w celach wskazanych w pkt 3, Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być:

a)       Cambridge English Assessment

b)      Kuratorium Oświaty w Warszawie

c)       Podmioty z grupy Angloschool

d)      Powiat Warszawski Zachodni

e)       Banki, instytucje kredytowe i inne podmioty upoważnione do odbioru Pani/Pana danych osobowych na podstawie odpowiednich przepisów prawa.

f)       Podmioty, które przetwarzają Pani/Pana dane osobowe w imieniu Angloschool na podstawie zawartej z Angloschool umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (tzw. Podmioty przetwarzające).

 1. 5.       Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji wskazanych w pkt 3 celów przetwarzania, tj.:

a)       w zakresie realizacji zawartej przez Panią/Pana z Angloschool umowy, przez okres do czasu zakończenia jej realizacji. (końca semestru bądź roku szkolnego)

b)      w zakresie realizacji zawartej przez Panią/Pana z Angloschool umowy na przeprowadzenie egzaminów Cambridge.

c)       w zakresie marketingu i promocji produktów i usług oferowanych przez Angloschool, przez okres do czasu wycofania przez Panią/Pana zgody na takie przetwarzanie;

d)      w zakresie wewnętrznych celów administracyjnych, przez okres do czasu wypełnienia prawnie uzasadnionych interesów Angloschool stanowiących podstawę tego przetwarzania lub do czasu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec takiego przetwarzania.

 1. 6.       W związku z przetwarzaniem przez Angloschool Pani/Pana danych osobowych, przysługuje Pani/Panu:

a)       prawo dostępu do treści danych, na podstawie art. 15 Rozporządzenia;

b)      prawo do sprostowania danych, na podstawie art. 16 Rozporządzenia;

c)       prawo do usunięcia danych, na podstawie art. 17 Rozporządzenia;

d)      prawo do ograniczenia przetwarzania danych, na podstawie art. 18 Rozporządzenia;

e)       prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, na podstawie art. 21 Rozporządzenia;

f)       prawo do przenoszenia danych, na podstawie art. 20 Rozporządzenia.

 1. 7.       W przypadkach, w których przetwarzanie Pani/Pana danych odbywa się na podstawie art.6 ust.1 lit.a) Rozporządzenia, tj. zgody na przetwarzanie danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 2. 8.       W przypadkach uznania, iż przetwarzanie przez Angloschool Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. do dnia 25 maja 2018 r. Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, a po tej dacie do organu będącego jego następcą).
 3. 9.       W zakresie, w jakim przetwarzanie Pani/Pana danych następuje w celu zawarcia i realizacji umowy z Angloschool, podanie przez Panią/Pana danych jest warunkiem zawarcia tej umowy. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości zawarcia i realizacji umowy z Angloschool.
 4. 10.     W przypadku, kiedy na dzień 25 maja 2018 r. łączy Panią/Pana z Angloschool umowa lub w przypadku podjęcia na Pani/Pana żądanie działań zmierzających do zawarcia umowy z Angloschool, przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych może odbywać się w sposób zautomatyzowany, korzystając z wcześniejszych wersji ewidencji.

Poznaj naszych lektorów

Dysponujemy w pełni wykwalifikowaną kadrą lektorów. Nauczyciele polscy mają ukończone studia wyższe i przygotowanie pedagogiczne. Native Teachers natomiast są absolwentami wyższych uczelni i posiadaczami dyplomów CELTA, TEFL lub ich ekwiwalentu. 

Rekrutacja

Zajęcia prowadzone są przez obu nauczycieli i to Angloschool jako pierwsza wprowadziła ten system nauki, nazywając go System Dualnym.

Nauczyciele Angloschool

Porady metodyka

Porady jak uczyć sie języka angielskiego Jak dobrze efektywnie wykorzystać czas nauki języka obcego? Zapoznaj się z propozycjami doświadczonego metodyka i certyfikowanego egzaminatora Cambridge ESOL.

Schemat poziomów

Schemat poziomów nauki języka angielskiego Nauka języka angielskiego w Angloschool oraz poziom grup jest oparty na Europejskim Systemie Poziomów CEFR.

System ten zatwierdzony jest przez Radę Europy.