Angloschool jest Niepubliczną Placówką Oświatową założoną w 1991 roku i posiadającą Akredytację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jako jedna z pierwszych polskich placówek zostaliśmy wyróżnieni europejskim znakiem jakości EQUALS. Aktywnie uczestniczyliśmy także w polskim stowarzyszeniu szkół językowych PASE. Od dwudziestu lat uczymy za pomocą systememu dualnego. Cała nasza kadra to w pełni wykwalifikowani lektorzy, którzy łączą doświadczenie z pasją nauczania. Wielu z nich jest  certykowanymi egzaminatorami posiadającymi uprawnienia do przeprowadzania egzaminów Cambridge Assessment English.

Jako jedyna szkoła językowa w Polsce oferujemy nauczanie przedmiotowe w języku angielskim. Opierając się na brytyjskim programie nauczania stworzyliśmy autorskie zajęcia z matematyki i przyrody, dając uczniom unikalną szansę jeszcze bardziej wszechstronnego rozwoju.

W 2009 roku uzyskaliśmy statut Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge Assessment English PL 036. W naszej ofercie znajdują się egzaminy dla dzieci YLE, oraz egzaminy dla młodzieży i dorosłych A2 Key, B1 Preliminary for Schools,B1 Preliminary, B2 First for Schools, B2 First ,C1 Adanced, C2 Proficiency, jak również egzaminy nauczycielskie TKT. Wszystkie nasze sesje odbywają się w kameralnych grupach i przyjaznej atmosferze. W Angloschool prowadzimy kompleksowe przygotowanie do wszystkich egzaminów, a każdy z naszych standardowych kursów wzbogacony jest o komponent egzaminacyjny. Z naszych wieloletnich obserwacji wynika, że uczniowie, którzy przystąpili do egzaminów Cambridge  Assessment English, lepiej radzą sobie podczas egzaminów szkolnych (egzamin ósmoklasisty, matura) i uzyskują lepsze wyniki.

Od samego początku dewizą Angloschool jest profesjonalizm i przyjazna atmosfera. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dla rodzin oferujemy atrakcyjne zniżki i rabaty.

Angielski Polska