Szkoła Języka Angielskiego Angloschool

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

RODO/POLITYKA COOKIES Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zajęcia z LEKTORAMI NATIVE SPEAKERAMI.

HOLIDAY  ENGLISH - Wakacje z językiem angielskim w lipcu 2020 online.

W czasach epidemii, która tak bardzo zmodyfikowała nam życie i plany wakacyjne zapraszamy Państwa  dzieci na WAKACJE z językiem angielskim online na ZOOM.us w Angloschool. Ten szczególny czas warto wykorzystać, aby dzieci  zrobiły kolejny ważny  krok w rozwoju językowym.  Nasi uczniowie mogą łączyć się z nami z całej Polski, a nawet ze świata. Jeśli Państwo planowali rozwijać język angielski dzieciom w trakcie wyjazdów lub obozów językowych, a plany te są obecnie niemożliwe do zrealizowania, zachęcamy do skorzystania z kontynuacji nauki z lektorami NATIVE SPEAKERAMI, tak aby ten czas nie był stracony.

Chcielibyśmy zaproponować połączenie konwersacji i zabawy z realizacją bardzo konkretnych celów językowych dla naszych słuchaczy. Programy  wakacyjne oparte będą  na egzaminach Cambridge Young Learners oraz Key for schools  i Preliminary for schools, co umożliwi nam zaproponowanie dużej dawki ćwiczeń komunikacyjnych, gier językowych  połączonych  z rozwojem słownictwa, gramatyki, pisania i czytania. Wszystko w formie lekkiej i wakacyjnej, z uśmiechem ale jednak dążąc do realizacji programów egzaminacyjnych.  Zajęcia będą prowadzone przez lektorów native speakerów, a niektóre grupy też przez lektorów polskich. Kurs zakończymy "MockExam" (pisemnym i słuchowym)  opartym na programie Cambridge i pisanym przez dzieci w domu. Po odesłaniu nam testu  zmierzymy postępy dzieci  i określimy je Państwu w skali CEFR. W sierpniu i wrześniu zaprosimy dzieci do Centrum Egzaminacyjnego Angloschool na egzamin Cambridge.

W ramach HOLIDAY  ENGLISH proponujemy:

 

- FUN WITH ENGLISH - ROZWÓJ JĘZYKOWY W PRZYJAZNEJ WAKACYJNEJ ATMOSFERZE


- zajęcia w LIPCU dwa razy w tygodniu po 50 minut - 5 tygodni (10 zajęć) + pierwsze zajęcia zapoznawcze gratis (Hello Lesson)

 

- ćwiczenia i zadania do pracy własnej dziecka w dni gdy nie ma zajęć (filmiki, historyjki, listy słówek,  zadania, krótkie testy do treningu przedegzaminacyjnego )

 

-  wykwalifikowanych i doświadczonych w pracy z dziećmi  lektorów polskich i native speakerów (mamy 29 lat doświadczenia w nauczaniu w tzw. systemie dualnym)

- kursy dla dzieci w wieku 6 - 15 lat (klasy 0 - klasa 8)

 

- program dostosowany do wieku  poziomów zaawansowania dzieci (metody nauczania  i materiały dostosowane do potrzeb poszczególnych grup wiekowych dzieci)

- podręcznik wakacyjny z zeszytem ćwiczeń wydawnictwa  Cambridge Universiy Press, zamawiany kurierem dla Państwa

- ćwiczenia do pracy własnej: filmiki, piosenki, czytanki - historyjki,  ćwiczenia do egzaminów, ćwiczenia słuchowe (przesyłane emailem, do realizacji w dni kiedy nie ma zajęć)

 - MOCK EXAM  kończący kurs -  test  Cambridge (dzieci piszą test  po zakończeniu kursu)

- możliwość przystąpienia do egzaminu w naszym Centrum  w terminach sierpniowo - wrześniowych

- rabat 5% na egzamin do którego dziecko się przygotowuje

- dyplomik ukończenia kursu określający poziom zaawansowania dziecka według skali  CEFR

- stickersy przesyłane pocztą -  naklejki i karta ocen, którą dziecko uzupełnia po zajęciach

 

  

Poziomy zaawansowania angielskiego online klasy 1-3, klasy 4-6, klasy 7-8:

Cena kursu online angielski wynosi 390 zł + koszt podręcznika

 

Zajęcia będą w pon/ środy lub wt/czwartki w godzinach:  10.00 , 11.00 , 15.00 , 16.00, 17.00

 

ZAPISY na angielski online

Back to top