Skontaktuj się z nami - pon-pt w godz. 14:00 - 19:00 

Szkoła Języka Angielskiego Angloschool

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

RODO/POLITYKA COOKIES Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Szkolenie Cambridge English: Young Learners  (YLE)

Będzie to szkolenie dla nauczycieli, omawiające komponenty egzaminów YLE, kryteria ocen oraz przedstawiające praktyczne przykłady technik nauczania oraz gier i zabaw językowych, zwiększających efektywność pracy z dziećmi przygotowującymi się do egzaminu. Szkolenie przeprowadzi Team Leader Egzaminatorów Cambridge English - pani mgr Monika Puszczak.

Czas i miejsce: placówka Angloschool na Marymoncie, przy ul Klaudyny 12, w piątek, 5 kwietnia 2013r. w godzinach 13.00 - 15.30.

Zgłoszenia przyjmujemy do końca marca pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  • Rola strategii egzaminacyjnych w skutecznym przygotowaniu uczniów do zdawania egzaminów na podstawie Cambridge English PET, FCE i CAE.

W trakcie szkolenia postaramy się odpowiedzieć na następujące pytania:

1. Czy egzaminy PET, FCE i CAE pomagają uczniom przygotować się do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych?

2. W jakim stopniu znajomość technik egzaminacyjnych wpływa na sukces w osiąganiu dobrych wyników?

3. Jakie techniki możemy zastosować, aby zwiększyć skuteczność pracy z uczniem?

4. Jaka jest rola tzw strategii egzaminacyjnych i czy uczeń powinien znać kryteria ocen?


Na te oraz inne pytania odpowie Państwu w trakcie swojej prezentacji Team Leader Centrum Egzaminacyjnego Angloschool, pani mgr Monika Puszczak.

Czas i miejsce: placówka Angloschool na Marymoncie, przy ul Klaudyny 12, w sobotę, 27 kwietnia 2013r. w godzinach 10.00 - 12.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 17 kwietnia pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wszystkie warsztaty są BEZPŁATNE. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat, materiały szkoleniowe i kupony rabatowe na wszystkie egzaminy w naszym Centrum Egzaminacyjnym.

Back to top