Skontaktuj się z nami -  Infolinia tel. 730 077 064

Szkoła Języka Angielskiego Angloschool

Angloschool logo

Szanowni Państwo.

    Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym 2020/21. Mamy nadzieję, że wakacje były dla Państwa czasem odpoczynku. Miniony rok był pełen wyzwań. Od marca prowadziliśmy wszystkie zajęcia on-line. Udało nam się w pełni zrealizować programy nauczania a dla chętnych uczniów zorganizowaliśmy w czerwcu sesję egzaminacyjną Cambridge.

Gratulujemy serdecznie wspaniałych wyników uczniom, którzy przystąpili do  tegorocznej  sesji  czerwcowej (98% zdało egzaminy a  ponad 90 % uzyskało  najwyższe noty - oceny A oraz B).  Ponadto w minionym roku  szkolnym nasze Centrum Egzaminacyjne Angloschool PL036  zostało wyróżnione przez Cambridge English Assessment nagrodą za najwyższą jakość świadczonych usług edukacyjnych.

dyplom


Zapraszamy  Państwa do kontynuowania nauki w Angloschool.  Będziemy wkładali wszelkie starania aby w obecnej, niełatwej epidemiologicznie sytuacji, zapewnić Państwu naukę  w przyjaznej i motywującej atmosferze  u znanych przez Państwa lektorów w  zeszłorocznych grupach.


Angloschool exam group

Angloschool covid

 Ze względu na sytuację epidemiologiczną i bezpieczeństwo słuchaczy i kadry, zdecydowaliśmy,  że tegoroczne  zajęcia  pozostaną w wersji on-line na ZOOM.us


Jest to tymczasowe rozwiązanie wynikające z sytuacji. W zwiazku z tym, że do naszych grup uczęszczają uczniowie ze wszystkich dzielnic Warszawy i z wielu szkół zagrożenie epidemiologiczne jest duże. Nasze lokale i sale pozostaną puste i będą czekały na wznowienie zajęć . Mamy nadzieję powrotu do nauczania tradycyjnego gdy sytuacja epidemiczna na to pozwoli. Nasza kadra lektorów polskich i native speakerów jest w Warszawie.


W okresie wakacji pracowaliśmy nad wprowadzeniem nowych rozwiązań, zwiększających efektywność naszego nauczania on-line. Przede wszystkim wprowadzimy nowe materiały on-line (testy on-line, nowe podręczniki w grupach egzaminacyjnych). Dostosujemy nasze programy nauczania do nowych warunków pracy. Wprowadzimy nowoczesny, rozbudowany  dziennik elektroniczny, zawierający informacje o obecnościach, ocenach i o realizowanym materiale.

Nasze biura będą  czynne i dodatkowo uruchomiliśmy nową infolinię  telefoniczną 730 077 064, czynną całą dobę. Jeśli nie  zdołamy odebrać  telefonu  to zapraszamy do pozostawiania wiadomości głosowej, którą otrzymamy drogą mailową.


Angloschool infolinia

Nasza  tegoroczna oferta kursów  to:

-  szeroki wybór terminów zajęć w tym kursy  poranne,

Angloschool bonus exam


- zapisy prowadzone on-line  -  emailem  poprzez formularz rejestracyjny,

- stałe ceny kursów, umowy wysyłane drogą elektroniczną  i wpłaty realizowane przelewami,

- rabaty za kontynuację i rabaty rodzinne,

- kadra  biur Angloschool pozostająca  w stałym  kontakcie z Państwem drogą mailową, telefoniczną, Zoom.us

-  INFOLINIA INFORMATYCZNA   - Informatyk Angloschool,  który będzie  czuwał nad zajęciami i służył poradą 

- nowy elektroniczny dziennik  dla uczniów i rodziców/ opiekunów dający dostęp do realizowanych tematów, obecności, punktualności, wiadomości od nauczycieli oraz  informacji dodatkowych,

-  nowe programy nauczania wzbogacone o  materiały  dodatkowe on-line, zeszyty ćwiczeń on-line oraz  testy on-line

-  bezpłatne zajęcia dodatkowe - Kids Clubs, warsztaty egzaminacyjne przygotowujące do testu ósmoklasisty

- konsultacje metodyczne on-line

- podręczniki  z rabatem dostępne dla uczniów w wysyłce kurierem bezpośrednio do Państwa - prześlemy  link do dokonania zamówienia indywidualnie

-  ceny kursów bez zmian  i możliwość zawierania umów ratalnych drogą mailową

zapisy

Rezerwacja kursu online na ten rok szkolny:

1. Prosimy o wpisanie nazwy grupy , dni i godzin (zgodnie z propozycją w emailu). Potwierdzeniem przyjęcia rezerwacji będzie przesłana przez nas do Państwa umowa z prośbą o podpis elektroniczny. Jeśli w danej grupie nie będzie  miejsc, wówczas skontaktujemy się z Państwem i podamy inne propozycje.

2. Prosimy o dokonanie przelewu na konto Angloschool, (nr konta Angloschool) które stanowi potwierdzenie zapisu.  Będziemy wdzięczni za przesłanie nam potwierdzenia wpłaty na adres email placówki. 

3. Przed rozpoczęciem zajęć prześlemy Państwu link do ZOOM. us oraz informacje o tym jak przygotować się do zajęć on-line

4. Prosimy o zamówienie podręczników na bazie przesłanego linku.

5. Na początku semestru  prześlemy Państwu dane do logowania do dziennika elektronicznego.


Poniżej przesyłamy Państwu proponowane  terminy zajęć.  Starannie dobieramy propozycje do potrzeb każdego słuchacza.

Przy nazwie grupy wpisaliśmy  placówkę, do której grupa jest przypisana grupa. (Ł- Łomianki, P - Ks. J . Popiełuszki , R -  Al. Reymonta .)

Podajemy również terminy innych grup do wyboru.

 

Cennik 2020/2021

 

Serdecznie zapraszamy i życzymy dalszych sukcesów w nauce