Kursy w systemie dualnym: lektor polski + native speaker

Jesteś tutaj:

Primary Academy

Dziennik on-line

YLE egzaminy dla dzieci

Powrót do mobilnej strony

slowko33.jpg

Zapisy na egzaminy Cambridge English

Zapisy na egzaminy:

Szanowni Państwo prowadzimy obecnie zapisy na sesje egzaminacyjne w maju i czerwcu.

Naszych słuchaczy z grup egzaminacyjnych (Teens 4 [PET], Anglo FCE, Anglo CAE oraz Anglo CPE) zapraszamy na bezpłatne egzaminy próbne, tzw. Mock exams. Aby umówić się na egzamin próbny bardzo prosimy o kontakt z biurem szkoły.

Najbliższe terminy oraz ceny 

Aby zapisać się na egzamin Cambridge prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego. W przypadku egzaminów KET, PET, FCE, CAE oraz CPE prosimy także o wypełnienie zgody na wykonanie zdjęcia w dniu egzaminu.

Wersje „for Schools” nie wymagają wykonywania zdjęć w dniu egzaminu. Formularz rejestracyjny (skan) można przesłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnić go w dowolnej placówce Angloschool.

Po otrzymaniu formularza poprosimy Państwa o wniesienie opłaty egzaminacyjnej. Płatności będą mogli Państwo dokonać kartą lub gotówką w biurze szkoły, lub przelewem na nasz numer konta:

Angloschool Heintze AiR Sp.j.

01-786 Warszawa, ul. Ks. J. Popiełuszki 7

 PKO BP XX oddz. W-wa

Nr: 74 1020 1026 0000 1402 0096 7851Osoby które chciałyby skorzystać ze specjalnych udogodnień (np. z powodu specyficznych trudności w uczeniu się) prosimy o wypełnienie dodatkowego wniosku oraz dostarczenie odpowiedniego zaświadczenia do jednej z placówek Angloschool lub przesłanie skanu na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji na temat wszystkich egzaminów oferowanych przez Centrum Egzaminacyjne Angloschool znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.egzaminycambridge.com.pl w zakładce „Egzaminy”.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania dotyczące egzaminów Cambridge English. Zapraszamy do kontaktu:

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nr telefonu: (22) 817 83 07 pon-pt. 14.00-20.00