Kursy w systemie dualnym: lektor polski + native speaker

Jesteś tutaj:

Dziennik on-line

YLE egzaminy dla dzieci

Inne języki...

Angloschool to szkoła z tradycjami. Istniejemy od 1991 roku i w ciągu 24 lat działalności wypracowaliśmy skuteczne metody nauczania języka angielskiego. Wykorzystujemy atuty naszych polskich i zagranicznych lektorów.
Staramy się, żeby nasze lekcje odzwierciedlały autentyczną komunikację językową. Na zajęciach słuchacze uczestniczą w różnorodnych ćwiczeniach prowadzących do nauki swobodnego porozumiewania się w języku angielskim. Zarówno nasi Native Speakerzy, jak i polscy lektorzy pomagają uczniom przełamać barierę językową, zachęcają do komunikacji w języku angielskim oraz do poznawania kultury i obyczajów kultury krajów anglojęzycznych.

Angloschool - Autoryzowany Ośrodek Egzaminacyjny Cambridge English podjął współpracę i w swoich placówkach umożliwia Państwu naukę języka niemieckiego, hiszpańskiego oraz francuskiego od poziomu podstawowego do zaawansowanego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Semestr składa się z 14 zajęć,  1xtyg. po 80min., w cenie 750 zł. Grupy dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania, motywujący system oceniania, przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i Matury.